Łączna liczba wyświetleń

czwartek, 26 sierpnia 2010

Hippie time

Zaczęło się od nieprzespanej nocy i czekania na wschód słońca, który zamiast o oczekiwanej czwartej, zawitał u nas prawie o wpół do szóstej. Mimo tnących nas komarów i przenikliwego chłodu budzącego się poranka, oraz alkoholików utrudniającym nam życie nawet o tak wczesnej godzinie, mogę z ręką na sercu stwierdzić, że to byl bardzo miły i owocnie spędzony czas.

W tej notce chciałam również poruszyć sprawę przywłaszczania sobie praw autorskich. Otóż wczoraj, pewna osoba pokazała mi konto dziewczyny na maxmodels, która rozkradła moje zdjęcia i bezczelnie podawała się za ich autorkę. Stąd bierze się moje pytanie, po co to wszystko? umówisz się i co? nie przyjdziesz na sesję, czy porostu zawitasz z aparatem cyfrowym w ręku? Ludzie, szanujcie czyjąś prace i starania, oraz doceńcie fakt, że tam gdzie jesteśmy, doszliśmy własnymi siłami, ucząc się na błędach, a nie kopiując innych! Zapewniam as, że taka żmudna i nieraz ciężka prace daje o wiele więcej satysfakcji, niż chodzenie na jakiekolwiek skróty.
Dziękuje za wsparcie wszystkich którzy pomagają w walce z anonimami i fejkami. Jesteście wspaniali, bez Was nie dałabym sobie rady! kocham Was wszystkich robaczki;)
Modelowały piękne Ola i Dorotka : [KLIK] oraz ślimaczek:)
makijaż wykonała utalentowana Sandra : [KLIK]

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

cudowne!

SUCHARS pisze...

geniusz geniusz sam w Sobie to ty ! Uwielbiam Cię :*

niestety taki coś jak przywłaszczanie sobie zdjęć, jest zjawiskiem częstym, czego nie nawidzę. :d

zlosnica pisze...

Robisz genialne zdjęcia. Masz świetne wyczucie w doborze kadrów i kolorów. Ehhh :) Słowem zachwycasz mnie za każdym razem :) A co do kradzieży zdjęć, to ludzie później się dziwią, że musimy je szpecić napisać ehhh...

Mariolka pisze...

Mega zdjęcia !
Po prostu WOW !
Zapraszam do mnie :)
Aa i dodaję do obserwowanych żeby być na bierząco :)

Amelie pisze...

1 i 2 cudowne : ) świetny makijaż, włosy modelki, pastelowe kolory : ) reszta oczywiście też świetna.